Rama kërcënon të pavaksinuarit: Do mbeteni jashtë lokaleve në dimër

Aktualitet

Kryeministri Rama e ka nisur ditën sot me një mesazh për të gjithë personat e pavaksinuar, që nëse nuk e kanë marrë ende dozën e parë, ta bëjnë atë.

Sipas tij, të gjithë duhet të vaksinohen që të mos iu mohohet aksesi në mjediset publike.

“Mirëmëngjes, dhe me ftesën për të pavaksinuarit që të vaksinohen një orë e më parë, për të mbrojtur veten e për të mos u ndodhur jashtë mundësisë së aksesit në mjedise publike, nëqoftëse situata e dimrit do ta imponojë, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan kryeministri Rama dhe ndan videon e mëposhtme.

https://www.facebook.com/watch/?v=285981236737326

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?