SPRINT NEWS ALBANIA

Politike

‘Foltorja për PD’ në Peshkopi

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka njoftuar takimin e rradhës për ‘Foltorja për PD-në”, i cili do të zhvillohet në Peshkopi.

Në një status në Facebook, Berisha ka njoftuar se ditën e nesërme në orën 17:00 ai do të mbajë foltoren e rradhës.

Postimi:

Njoftim!
Diten e marte me daten 19 tetor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te Peshkopise do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.
Ftoj demokratet dhe demokratët e Peshkopise te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?