Basha mbledh sot Grupin Parlamentar të PD

Politike

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të mbledhë mesditën e sotme Grupin parlamentar të PD.

Lajmi bëhet i ditur për “BalkanWeb” nga gazetari Osman Stafa, i cili njofton se mbledhja e Grupit të PD do të nisë në orën 13:45.

Ndërkohë, më herët, në orën 12:45, kryedemokrati Lulzim Basha do të presë në zyrë zv.kryeministren, njëherësh dhe ministre e Jashtme, e Kosovës, Donika Gërvalla.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?