Berisha feston sot ditëlindjen!

Aktualitet

Berisha feston sot ditëlindjen!

Ish-kryeministri Sali Berisha feston ditën e sotme 77-vjetorin e lindjes. Ai ka ndarë një foto të tijën, me të cilën shihet me dy gishtat lart dhe përkrah ndan një mesazh për të gjithë qytetarët që e ndjekin në ‘Facebook’. Ish-lideri i Partisë Demokratike bën të ditur se sot feston 77-vjetorin e lindur e se kjo ditë e gjen 77 herë më të lumutur. Berisha shkruan se ndihet më i motivuar për të dalë në mbrojtje të së vërtetave që ai beson si dhe për një mision më të ri, jetik dhe vendimtar të Partisë Demokratike.

POSTIMI:

Sot 77 vjec! Miq, sot jam 77 here i lumtur sepse kjo ditelindje me gjen: – Me te motivuar se kurre ne mbrojtjen e te vertetave qe une besoj dhe,
– Ne nje mision te ri, jetik dhe vendimtar per fatin e Partise Demokratike dhe demokracise ne Shqiperi!

Mirenjohje te pakufishme te Gjithfuqishmit, familjes time, miqve dhe mbeshtetesve te mi ne Shqiperi dhe kudo qe jane, te cilet me besimin dhe mbeshtetjen e tyre bejne te mundur te permbushim se bashku kete mision! Lavdi Zotit! sb

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?