Mourinho feston si i çmendur me lojtarët golin në minutën e fundit

Sport

“Gjatë javës isha një gënjeshtar edhe për veten time, doja të bindja veten se nuk ishte një lojë e veçantë por është shumë e veçantë. 1,000 ndeshje janë shumë dhe nuk doja një humbje, kisha frikë të humbisja.

Ishte një ndjenjë e jashtëzakonshme, mund të kishte përfunduar 6-6 ose ata mund të kishin fituar për shkak të pritjeve të Rui Patricio.

Ne humbëm disa gola me porten bosh, ishte një lojë e jashtëzakonshme.

 

Sot nuk isha 58 por 12 vjec, ishte ndeshja e një fëmije. Unë tashmë i kam kërkuar falje Dionisit, e përgëzoj. Ishte një ndeshje fantastike“.

Ndeshja mes Romës dhe Sasuolos përfundoi me rezultatin 2-1 në favor të skuadrës së Mourihnos.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?