E fundit: Vritet Pjerin Xhuvani, dy të plagosur ne Elbasan

Aktualitet

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Elbasan. “BalkanWeb” mëson se është ekzekutuar me armë zjarri shtetasi Pjerin Xhuvani.

Viktima rezulton një emër i njohur në Elbasan, por dhe më gjerë.

Ndërkohë, emri i Xhuvanit është përmendur edhe në përplasjet politike të ndodhura në Ditën e Verës.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments