Thyhen me mjete te forta xhamat e zyres elektorale te Partise Demokratike, dega 7-Tirane.

Aktualitet Politike

Thyhen gjate nates xhamat e zyres elektorale te Partise Demokratike, Dega 7 ne Tirane.Lajmin e ka bere te ditur Kryetari i kesaj dege, Lefter Geshtenja, i cili beri publike faktin me foto dhe video.

Ja postimi i plote:

Vetëm bandat sillen kështu.Kjo është fytyra e vërtetë e rilindjes, mbrëmë banda e rilindjes ka shkatërruar zyrën elektorale në Grupseksionin Nr.12 zona e Mozaikut.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Ky është perceptimi që kanë ata për garën elektorale.Përgjigjen do ta marrin më 25 prill me votë popullore.Asgjë nuk na ndal në këtë betejë për shpëtimin e Shqipërisë nga kthetrat e bandës së rilindjes….

May be an image of Lefter Gështenja dhe standing

Mos harroni kjo ndodh në 2021 në zemër të Tiranës, imagjinoni çfarë mund të bëjnë në periferi…

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?