Basha/ “Rritja e çmimit të energjisë ka varfëruar shqiptarët”. Le të sjellim ndryshimin…

Politike

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha thotë se rritja e çmimeve së energjisë ka varfëruar edhe në shumë shqiptarët.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Basha shkruan se duhet që shqiptarët të sjellin ndryshimin dhe t’i japin ndryshim të ardhmes, duke iu referuar kështu zgjedhjeve parlamentare që do të zhvillohen më 25 prill të 2021.

“Rritja e çmimeve të energjisë i ka varfëruar edhe më shumë shqiptarët. Mjaft më. Le të sjellim së bashku ndryshimin dhe t’i japim dritë të ardhmes,” shkruan Basha.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?