Basha mbledh kryesinë e PD-së dhe cakton drejtuesit politikë të qarqeve

Politike

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka mbledhur kryesinë e partisë për të caktuar drejtuesit politikë nëpër qarqe.

Mësohet se deri tani drejtues politik i PD-së në qarkun e Shkodrës do të jetë Helidon Bushati.

Ndërsa në Fier është caktuar Enkeled Alibeaj. Tashmë po vijon puna për caktimin e drejtuesve të qarqeve të tjera.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?