Spiropali poston foto për të treguar se si e ha mëngjesin

Elisa Spiropali ka postuar mëngjesin e sotmë në rrjetet sociale një foto ku tregon se po ha mëngjesin, por fotoja e përdorur ka qenë e marë nga interneti.

Ndjekësit e saj e kanë vënë re këtë dhe kanë filluar me komentet dhe ironitë, duke I thënë ministers që ti marrë fotot por pa shkrime sipër në mënyrë që të mos dallohen.

E menjëhershme ka qenë edhe përgjigja e Spiropalit, që shkruan se foton e mori në internet për të mos e marrë në Gërdec.

120433760_3461454337208885_8970718152672026765_n.jpg
120338394_676587063236017_1949266206556141633_n.jpg
0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments