SPRINT NEWS ALBANIA

Politike

LSI ‘ndez motorët’ e fushatës, ja mesazhi i Kryemadhit

Lëvizja Socialiste për Integrim, ka nisur organizimin për fushatën elektorale.

Takimet e para ku kanë marrë pjesë ish-deputetët, përfshirë Petrit Vasilin, kanë nisur në ambientet e kafeve.

“LSI është duke u angazhuar aktivisht në çdo organizatë, ku anëtarët tanë ndjejnë entuziazmin e shpresës së re që po lind për vendin tonë.

Çdo anëtar dhe çdo votë është e rëndësishme për të përmbushur këtë qëllim dhe per ta bërë Shqipërinë një shtëpi për të gjithë shqiptarët”, shkruan ndërkaq në mesazhin e saj Kryemadhi.

120041214_2659764580951989_3370527735017683693_n.jpg
120047768_2659764800951967_5192050906920069002_n.jpg
ta.jpg
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?