Krujë/ Konfirmohen 18 raste të reja, punëtorë fasonerie dhe të afërm të tyre

Aktualitet

EDhe 18 raste të reja të prekurish nga 30 tampone të kryer nga autoritetet, janë konfirmuar sot ne Kruje.

Të prekurit janë kryesisht punonjës të fasonerisë “Endi” sh.p.k dhe kontakte të aferta të tyre. Mes të infektuarve është edhe shoferi i fasoneri “MHV” të Muharrem Hoçes.

Konfirmimi i këtyre rasteve të reja e çon në 51 numrin e të infektuarve nga COVID 19 në këtë qytet.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?