SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Rama: Do ia dalim nëse nuk lëshojmë asnjë cm

Kryeministri Edi Rama publikoi kurbën e ecurisë së koronavirusit në Shqipëri në krahasim me vendet e tjera të rajonit dhe të botës.

“Kurba e përditësuar sot, me ndihmën e Zotit dhe rezistencën e madhe të të gjithëve ju, ne do t’ia dalim po nuk lëshuam asnjë centimetër vijën tonë të hekurt të mbrojtjes,” shkruan Rama.

Ndërkohë ka rezerva se kurba nuk reflekton realitetin për shkak të numrit të ulët të testimeve në vend.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?