U dënua në vitin 2018 me 15 vite burg, del nga burgu trafikanti. EMRI

Aktualitet

Ish Kryeministri Berisha ka publikuar në faqen e tij në facebook mesazhin e një qytetari i cili denoncon lirimin nga burgu të një personi të danuar me 15 vjet për trafik droge.

Denoncimi: U zbulua nga DEA, lirohet trafikanti i dënuar me 15 vite burg, u paguan 150 mijë euro...

“Në vitin 2018 Jurgen Molla u dënua me 15 vite burg per trafik nderkombetar lëendësh narkotike të tipit Heroinë. U zbulua nga sherbimet partnere të DEA amerikane…
Sot në 2020 është i lirë….”, shkruna qytetrai ne maszhin e tij.

Ja postimi i plotë:

Del nga burgu trafikanti i denuar në vitin 2018 me 15 vite burg


Implikohet narkoqeveria dhe kreu i KÇK.

U paguan 150000€ për të transferuar prokurorin që vazhdonte hetimet!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. Sb

Në vitin 2018 Jurgen Molla u dënua me 15 vite burg per trafik nderkombetar lëendësh narkotike të tipit Heroinë.
U zbulua nga sherbimet partnere të DEA amerikane…
Sot në 2020 është i lirë….

Asnjë media nuk guxon të flasë për këtë fakt.

Ju lutem demaskojeni këtë maskaradë pasi po bëjnë burg njerezit e varfër dhe të pamundur.

E kokat e krimit po bëhen gati për krimet e rradhës.

Ka lidhje shumë të forta me të majtët në Qytetin e Lezhës por edhe në qeveri.

Njihet publikisht si financues dhe mbeshtetës i tyre….

Nuk kam info se si mund të jetë liruar.

Por nga 15 vite burg, të dalë për me pak se 2 vite, kjo është e pakuptimtë….

Falë aktivitetit të tij kriminal, ka arritur të investojë në fushën e ndërtimit dhe hidrokarbureve.

Gjatë kohës që ka qenë në burg, biznesin e drejtonte vellai i tij….

Ky ka dalë në përgjime, per pagesa mbi 150.000 € për të transferuar prokurorin.

Pasi nuk po e korruptonin dot dhe po u hapte telashe me hetimet.

Image
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?