Spiropali bëhet nënë për herë të dytë!

Aktualitet

Ministrja, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë. Me anë të një postimi në rrjete sociale, Elisa Spiropali ka ndarë foton e ëmbël përkrah vajzës dhe djalit, bashkë me emrin e veçantë që ka zgjedhur për të birin.

“Kren,”- shkruan ministrja Spiropali, shoqëruar me një emoji zemre, krahas fotos së publikuar.