SPRINT NEWS ALBANIA

Politike

Rama mbledh kryesinë e PS/ Ja kur do mbahet Kongresi i Rilindjes

Kryesia vendosi që Kongresi i PS të mbahet më 29 shkurt. 

Kujtojmë që ditën e djeshme, Rama mblodhi në Golem kabinetin qeveritar për të bërë një bilanc të punës e 6 muajve të fundit të vitit, si dhe për të disktutuar masat që do të merren për të përballuar pasojat e tërmetit.

Gjatë mbledhjes u diskutua edhe për emrat qark më qark për kryetarët e degëve dhe sipas burimeve  mësohet se janë propozuar nga dy emra.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?