E tmerrshme në Durrës/ 8-vjecarja përdhunohet në ambjentet e shkollës

Aktualitet

Në ngjarje e rëndë është shënuar në zonën e Arapajt në Durrës. Një vajzë vetëm 8 vjeçe është përdhunuar në grup nga 5 djem, të moshes 15-17 vjec.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth tre javë më parë në shkollën “Myslim Hida”, po është mbajtur e fshehtë nga policia e Durrësit.

Gazetarja Klodiana Haxhiaj tha për “BalkanWeb” se djem të moshës 15-17 vjec kanë marrë të miturën dhe e kanë lidhur në katin e katërt të shkollës ku edhe kanë kryer me të marrëdhënie seksuale me dhunë.

Sipas burimeve vajza është gjetur e lidhur nga mësuesit e shkollës në katin e katërt, dhe më pas ka rrëfyer gjithçka. Lidhur me ngjarjen policia ka arrestuar një 16-vjecar nën akuzën e përdhunimit në grup.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?