VIDEO/ Mbërrin në atdhe, trupi i Major Klodian Tanushit

Aktualitet

Ka mbërritur në aeroportin e Rinasit, trupi i Major Klodian Tanushit, vrarë gjatë misionit të tij në Letoni. Trupi i Major Tanushit është pritur me nderime ushtarake nga Ministria e Mbrojtjes dhe Forcat e Armatosura në një ceremoni ku ndodhet drejtues të lartë të Mbrojtjes, FA, familjarë, miq dhe kolegë.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments