E gjithë opozita nesër në Shkodër për gjyqin ndaj Kuksianëve

Aktualitet

Grupi parlamentar i PD dhe gjithe opozita ne pergjithesi, kane vendosur se neser do jene te gjithe prezent ne Shkoder, ku do zhvillohet seanca gjyqesore per mases e arrestit ndaj 11 Kuksianeve qe presin vendimin e kesaj gjykate.

Kjo u be ditur para pak mintuash ne mbledhjen e perbashket te opozites!

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments