SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetShkrime

Guxim Alimani/ Koha për të reaguar.

Lordi anglez Michael Bates,njekohesisht Minister britanik i deparmentit te ekonomise dha papritur doreheqjen pasi arriti me vonese ne Dhomen e Lordeve ku duhej te ishte ne nje interpelance.Vonesa ishe e pakonsiderueshme vetem 116 sekonda pra as dy minuta per aresye trafiku.

Ky ishte Lord o miq dhe jo bythpalare si keto kurvat pabuksa tonet qe u bene lord te droges e korrupsionit dhe mendojne se jane bijte e Pejgamerit dhe Jezusit.Ky akt i nje Lordi eshte normal per qyteterimin por anormal ne Shqiperine e Edi Rames e Sajmo Qorrit.

Nuk kam koment veçse neveri e antipati per veten e gjithe bashkombasit qe tiparet e virtytet i kemi folklorike ndersa tash 103 vjet shtet nuk kemi te materializuar asnje deshmi praktike.Nuk di kohe tjeter te mejtojme e veprojme.Akrepat e ores ciladoqofte mund te kthehen pas por ora e historise nuk e ka obsionin e te kthyerit prapa…ajo ecen e shenon dhe po nuk je ne kohe te ndeshkon.Une e di se e meritoj ndeshkimin.Edhe ti po ashtu. Edhe ne.

Fotografia e Guxim Alimani
Fotografia e Guxim Alimani
z
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?