SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Huliganët futen në fushën e lojës. VIDEO

Huliganët futen në fushën e lojës, hedhin fishekzjarre drejt tifozëve dhe rrahin lojtarët. Një kaos i vërtetë që rrallë herë shihet në një ndeshje futbolli por që bën për turp Gjermaninë.

Federata pritet të marrë masa ndëshkuese për skuadrën vendase që është përgjegjëse për rendin dhe sigurinë në stadium.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?