Shfaqet sërish Fatos Nano. Ja ku do e shohim në datën 7

Aktualitet

Fatos Nano do të rikthehet sërish në ekran.

Ish kreu i PS do të jetë i ftuar në “Opinion”. Lajmin e ka bërë të ditur drejtuesi i emisionit, Fevziu, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ja çfarë shkruan Fevziu:

“Fatos Nano rikthehet me nje rrefim te shkurter ne 20 vjet Opinion. Pushteti, mirenjohja dhe mosmirenjohja. Takimi me 7 Shtator”, shkruan Fevziu.

sprint.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *