SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Princ Leka ll ka ngushëlluar Familjarët për viktimat e Mançesterit.

Prince Leka ll ka shprehur ngushëllimet të sinqerta për viktimat dhe për familjet e atyre të cilët kanë humbur të dashurit e tyre në sulmet e fundit teroriste në Arenën e Mançesterit
Ja postimi i Princ Leka II në profilin e tij në Twitter:
Ngushëllimet e mia të sinqerta për familjen e viktimave të sulmit terrorist në koncertin e Ariana Grande”
My sincere condolences to the victims family of the terror attack at the Ariana Grande concert “
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?