Sport

Tifozët e Tiranës , mesazh për presidentin Refik Halili para vila “Goldi”-t

Ekipi i Tiranës nuk po ecën mirë dhe tifozët bëjnë përgjegjës presidentin Refik Halili. Ata kanë vendosur të mos e ndjekin në shkallët e stadiumit ekipin në formë protestë. Por jo vetëm kaq, shihni ç’shënim kanë lënë në dyert e vila “Goldit”, pronë e presidentit të K.F. Tiranës.

“Vitet do kalojnë, Tirona do bohet, turpi dhe tradhtia kurrë s’do harrohet”, thuhet në mesazhin që i japin Halilit, tifozët e grupimit “Tirona Fanatics”.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?