Përsëritet Rinasi. Grabitet dhe i vihet flaka një makine të blinduar me para.

Aktualitet

Serish grabitje ne rrugen qe te çon per ne Rinas.

Eshte grabitur makina e blinduar e cila levizte e pashoqeruar nga eskorta e sigurise.

Autoret pasi grabiten makinen i kane vene flaken asaj. Nuk dihet sasia e parave te grabitura, por policia ka ngritur postoblloqe ne disa akse rrugesh qe te çojne per ne Rinas.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?