Basha takon sot banorët e Njësisë Nr 7

Politike

Në vazhdën  takimeve me bazën, sot Kryetari i opozitëz Basha, do takohet me banorët  e Njësise Administrative, Nr 7.

Tema e diskutimeve me banorët do jetë gjndja e rënduar ekonimike, korrupsioni si dhe protesta e madhe që pritet të mbahet në daten 8 shkurt.

Po dje Basha ishte me banorët e Lushjnës, Fierit dhe Durrësit.

SPRINT.AL

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?