“Kerimani” krejt ndryshe nga roli i saj në filmin”Fate të kryqëzuara”.

Kulture

Aktorja e njohur turke, Nursel Kose, ka treguar anën tjetër të saj.

Ajo ndryshe si të gjithë e njohin nga roli i lakmitares dhe një femër që bënë vetëm skandale, ajo tani ka dëshmuar së në realitet është krejtësisht ndryshe, shkruan GazetaBlic.

‘Keriman’ ka publikuar një video, teksa shihet së është rregulluar, sigurisht për ndonjë projekt të saj, pamja e saj në këtë video flet së ajo është shumë elegante dhe e bukur!

https://www.instagram.com/p/BQGc5btDvOf/?taken-by=nuriyegundogdu

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?