Erion Braçe i veshur si karagjoz.

Te tjera

Gjate ceremonise se varrimit te Dritero Agolit, ajo që beri pershtypje dhe qe u shfaq ne media, ishte veshja prej kllouni e Braçes.

Nje veshje kjo jo dinjitoze per nje ceremoni mortore duke pasur parasysh edhe kontsruktin trupor te Braçes, ç’ka beri qe ne rrjetet sociale te plasnin gallatat dhe ironizimet.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?