Ministri Gjiknuri reagon ndaj akuzave të Opozitës.

Politike

Ministri Gjiknuri ka reaguar ndaj akuzave te opozites.

-Ndjej keqardhje per akuzat e PD-se. Cdo te vdekur e lidh me nje fature energjie per politike.

Sipas Gjiknurit programi i PD-se eshte antishteti, kaosi dhe anarkia.

Por Ministri Gjiknuri mbase ka harruar edhe per premtimet qe Kryeministri Rama beri gjate fushates se 2013-es ku premtoi se do te ulte tvsh nga 20% në ne 6%.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?