Aktualitet

Grabitet një pikë Karburanti në Ibë.

Grabiten nga persona te panjohur 25 mije lek ne nje karburant ne oret e para te mengjesit te sotem. Autoret pasi kane bere grabitjen e parave u kane marre edhe celularet punonjeseve te karburantit dhe jane larguar me nje makine.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?