Ekonomi

Basha takim me sipermarres Italian.

Ne nje takim me sipermarres Italian qe zhvillojne aktivitetin e tyre ne vendin tone, Basha ju ka dhene mbeshtetje te plote si dhe angazhim total te Partise Demokratike dhe vete atij.

“Programi ynë ekonomik e nxjerr përfundimisht ekonominë shqiptare nga kriza dhe apatia dhe e fut në rrugën e zhvillimit të përshpejtuar. Ne do të kemi taksat më të ulëta në historinë 26 vjeçare të demokracisë dhe gjithçka në mbështetje të sipërmarrjes së ndershme dhe investimeve-theksoi, Basha.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?