Aktorja e Portokallisë largohet nga ‘’Top Channel’’.

Aktorja e Portokallisë Delinda Disha është larguar nga ‘’Top Channel’’. Lajmin e konfirmoi Turjan Hysko, drejtori i programacionit te ‘’Klan Plus’’ si dhe moderatori i emisionit ‘’Duplex’’. Në një postim në Instastory në llogarinë e tij, ai saktësoi se Disha do të jetë pjesë e programit të ri në ‘’TV Klan’’ ‘’Kalifornia Show’’. Ky emision […]

Vazhdo të lexosh