SPRINT NEWS ALBANIA

ShowStil/Jetë

Egla dhe Luizi kërcejnë në skenën e “After Party” Big Brother VIP

Luiz Ejlli dhe Egla Ceno janë bërë bashkë këtë mbrëmje dhe kanë kërcyer në skenë.

Në skenë performuan fituesi i edicionit të dytë, artisti Luiz Ejlli, Bardhi dhe Fifi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?