Aksident në aksin Korçë-Pogradec, raportohet për një të vdekur

Aktualitet

Një aksident me pasojë vdekje është regjistruar  pasditen e sotme në aksin nacional Korçë-Pogradec.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për ‘BalkanWeb’ se aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Zvirinë në Maliq.

Sipas informacioneve të para mësohet se në aksident janë përfshirë një mjet dhe një motor e për pasojë drejtuesi i motorit ka ndërruar jetë në vend.

Sakaq shërbimet e policisë kanë mbërritur në vendngjarje.

 

 

  • foto galeri
  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?