Ndryshime në disa Komisariate të vendit

Aktualitet
Drejtori i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku, ka firmosur të tjera lëvizje në radhët e organizatës që drejton. Këtë herë, bëhet fjalë për ndryshime që kanë prekur shefa komisariatesh, në Bilisht dhe Pogradec.

Mësohet se Oltion Agolli që mbante detyrën e shefit të komisariatit të Pogradecit është emëruar shef komisariati në Sarandë. Ndërsa në komisariatin e Devollit është emëruar Kreshnik Alimadhi. Alimadhi ka zëvendësuar Desim Palamani, i cili është pezulluar nga detyra pasi ka lejuar prerjen e pyjeve dhe akuzohet për shpërdorim detyre.

Pritet të zbardhen në vijim emra të tjerë që do të vendosen në poste drejtuese të policisë së juglindjes.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?