AktualitetPolitike

Ibraimllari: Në Bitinckë të Devollit entuziast për fitoren historike më 25 prill

LSI, vazhdon takimet e saj me bazen ne terren. Sekretari i Pergjithshem i LSI, Endrit Ibraimllari se fundmi ka zhvilluar takime me banore dhe anetare te kesaj partie ne Devoll. Fryma e nje suksesi ne keto zgjedhjet duket kudo te banoret gjate takimeve me ta.

JA POSTIMI I PLOTE

Në Bitinckë të Devollit entuziast për fitoren historike me 25 prill. Uragani popullor do të shkatërrojë me votë Rilindjen që varfëroi dhe shpopulloi vëndin.

Qytetarët zgjedhin LSI sepse LSI e mban fjalën, qëndron korrekte dhe është në shërbim të qytetarëve. Ndëshkim popullor për këdo që del kundër interesit qytetar.Shqipëria_Shtëpia_Juaj 🌹– shkruan ne nje postim ne rrjetet sociale, Ibraimllari.

Imazhi mund të përmbajë: 6 njerëz, njerëz të ulur, tabelë dhe E brendshme
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania