Jennifer Lopez rrëzohet skenë gjatë …

Aktualitet

Jennifer Lopez  është diva e muzikës botërore, por kjo nuk do të thotë që nuk përballet me incidente të vogla në skenë.

Këngëtarja ndërsa po performonte këngën e saj të dytë ‘Dance Again’ shkoi të takonte fansat.

Dhe në një sekond i JLo humbi ekuilibrin e rrëshqiti në skenë.

Por diva arriti që ta kapërcejë shumë lehtë situatën e sikletshme dhe vazhdoi performancën sikur asgjë nuk kishte ndodhur.

This is how you handle a fall like a pro @JLo pic.twitter.com/t7jCuFSd15

— Chris

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?