Terr dhe tension në Asamblenë Zgjedhore të FSHF-së

Sport

Përfaqësuesi i klubit të Lushnjës, Fatos Tushe, ka hapur në Asamble çështjen e 12 shoqatave të paregjistruara në Gjykatë.

Në këtë moment është ndërprere sinjali dhe nuk dihet ende se kur do të mbërrijë përsëri. Mediat kanë ngelur jashtë mbulimit të Asamblesë dhe deri tani nuk ka asnjë informacion se çfarë është duke u folur në Asamble për këtë çështje.

Mësohet se organizatorët janë duke u përpjekur të rikthejnë sinjalin për mediat televizive.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?