Jozefina Topalli: Akuzat e Manjanit në cdo vend të botës do kishin shkaktuar tërmet.

Politike

Edi Rama dhe Ilir Meta jane ” te paafte per t’u turperuar”

Ky “shtet ” hukubet , ky pushtet i sotmi eshte me i degraduari i gjithe koheve.

E megjithate, akuzat e Manjanit jane vetem maja e ajsbergut ne fakt.
Akuza te tilla nga nje minister per qeverine e tij ne cdo vend te botes do kishin shkaktuar termet.
Ketu , tek ne ..jooo
Nderkohe nje pazar i ri duket se eshte arritur mes dy bashkekryetareve te kesaj bande me dy koka.
Eshte neveri!
Eshte e pafalshem qe kjo bande te lejohet te mbaje peng e te rrenoje vendin tone me boll halle .

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?