Aktualitet

Erion Kristo: Në shesh si Rumunët.

Në një status të tijin në facebook, Pedagogu dhe një ndër aktivistët më aktivë të shoqërisë civile, Erion Kristo, shkruan se:-

-Shqiptari fatzi. Dy njerez te mbytur ne lume dhe dy vajza 18 vjec te vdekura ne aksident ne Itali. Mallkimi na ka zene. Mallkim i rralle qe te ze dhe kur kapercen detin. Nuk e ndryshojme dot fatin tone duke ikur. Duhet te mesojme te reagojme, te protestojme, te kundershtojme. Si rumunet

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?