Politike

Flamur Noka: Mediat greke i nxjerrin të palarat kupolës krimit.

Në një status të tij në facebook, ish ministri brëndshëm, Flamur Noka, shkruan se: -Mediat greke i nxjerrin te palarat kupoles krimit. Dje zedhenesit e krimit ne Ministrine e Brendshme e ne Policine e Shtetit u perpoqen te thone se droga e kapur ne Greqi vinte nga Greqia!!!!!!!!! Absurditet dhe pafytyresi …Turp per perfaqesuesit e nje shteti pasi na bejn qesharake ne sy te partnereve e fqinjeve..Nje deklarate e tille eshte turp ta mendosh e jo me ta thuash .Po a ka turp kupola e krimit.. ??? A mund te ken turp keta qe shkaterruan policine e ngriten krimin ne institucion???? Keta edhe e bejne edhe ta lene ne dere kopilin .. Aq te pafytyre jane ..Duhet shporrur qe te behet ky vend.. Duhen qeruar me revolucion qytetar qe te shpetoje Shqiperia.O sot o kurre..Me dt 18 shkurt eshte dita…

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?