Trump kercenon Iranin. Kujdes, nuk jam Obama.

Bota

Presidenti amerikan, Donald Trump ka shkruar ne Twitter se “Irani po luan me zjarrin”, dhe paralajmëroi Teheranin se ai nuk do të jetë tolerant si ish-presidenti Barack Obama. Komentet e tij vijnë pas testit raketor të Teheranit këtë javë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?