Mashtronin në emër te fondeve të Elvis Naçit. Zbulohen nga vetë moderatorja e News24. FOTO

Moderatorja e emisionit” Shqiptaret per shqiptaret” Ola Bruko Papaproko, ka bere publike sot ne profilin e saj, nje mashtrimi qe behet me mbledhjen e fondeve per bamiresi nga Elvis Naçi dhe Sidrit Bejleri. Pre e ketij mashtrimi kane rene shume pushues neper plazhet tona. Ja postimi i plote dhe apeli i moderatores, Papaproko: Abuzim dhe […]

Vazhdo të lexosh