Aktualitet

Ndiqen penalisht dy persona për vdekjen e Ardit Gjoklajt në Landfillin e Sharrës

Vazhdojnë hetimet për vdekjen e Ardit Gjokla-t në Landfillin e Sharrës.

Prokuroi ka çuar për ndjekje penale fadormistin dhe pëergjegjësin e turnit.

Hetime dhe për kompaninë “3R” dhe “Eco Albania”

Personat që jane në ndjekje penale janë Dëfrim Hakrama dhe Edmond Kollari

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?