Kur këndon Hazalli dhe Xhansu. Video

Aktualitet

Dyshja “Xhansu dhe Hazall” siç njihen nga rolet e tyre, po del të jenë mjaft të talentuara, shkruan Magazina.

Ato në vitin 2015 ishin pjesë e një spektakli në Turqi “O Ses Türkiye Y?lba?? Özel” ku interpretuan këngën “Macera”, e cila u mirëprit nga juria dhe publiku.

Përndryshe ato shoqërohen shpesh bashkë, profesioni i ka bërë mike shumë të mira.

https://youtu.be/GJ02hsL13-Y

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?