Nga Kreshnik Osmani/ Ta shkrepësh burrin, dy herë në kokë!

Gruaja eshte krijese e mistershme dhe pertej kufijve te imagjinates e komplikuar. Si e tille ajo eshte e ekspozuar ndaj dashurive ekstreme, per te cilat jane shembur Perandori e jane bere luftera te medha ku eshte derdhur gjak burrash shume. Por, njekohesisht, ajo nuk eshte me pak e ekspozuar ndaj urrejtjes ekstreme te burrit ne […]

Continue Reading

Trump lëshon 59 raketa mbi Siri. Asnjë fëmijë i Zotit nuk e meriton një horror të tillë

Presidenti amerikan, Donald Trump,  urdhëroi disa sulme ajrore  kundër një baze ushtarake nga ku nisën sulmet kimike siriane pas sulmit me gaz që vrau më shumë se 80 civilë, përfshi dhe fëmijë. Ushtria amerikane hodhi 59 raketa në një zonë ushtarake të Bashar Al-Assad. Sulmi nisi në 4:45 të mëngjesit, duke vrarë 5 persona dhe […]

Continue Reading