Veliaj prezanton portalin e transparencës: Ul kostot, rrit pjesëmarrjen e qytetarëve

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj prezantoi sot projektin “Open Data”, një portal i transparencës për Bashkinë e Tiranës, ku të gjithë qytetarët do të mund të gjejnë të dhëna të ndryshme për punët dhe investimet që kryhen në qytet.  Në prezantimin e projektit, kryebashkiaku Veliaj vlerësoi këtë nismë duke u shprehur se Bashkia […]

Continue Reading