Abi Malltezi: Banoret ankohen per shtrenjtimin e biletes se autobuzit

Me qytetaret e mire te njesise 8. Te zhgenjyer nga qeveria dhe deputetet qe mendojne vec per aksionet e tyre ne banka. 1. Pensionistet tregojne sesi vec pas 4 vitesh qeverisje tani ne 2017 ju rrit pensioni vec 2000 leke nderkohe qe gjate qeverisjes se PD ju rriste cdo vit me 5000-6000 leke/muaj! 2. Mesuesit […]

Continue Reading