Shikoni disa nga makinat lluksi të Ronaldos. Foto

Ylli portugez është lojtari më i njohur i futbollit në botë, si dhe në mediat sociale për lojën e tij, stilin, modën, modelimin,  stilin e flokëve, pasurinë dhe makinat. Përveçëse futbollit ai ka një pasion të veçantë, të koleksionojë makina. Ai koleksionon makinat më të fundit të markavë më të njohura. Koleksioni i Ronaldos nisi […]

Continue Reading