Spektakli gjysmë milionë euro për prezantimin e rikandidimit të Veliajt

Partia Socialiste mbajti sot një tubim për shpalljen e rikandidimit të Erion Veliajt për kryabashkiak të Tiranës në Zgjedhjet Vendore 2019. Për këtë qëllim, në Sheshin Nënë Tereza do të zhvillohet një aktivitet që socialistët e kanë quajtur Kongres Zgjedhor, por që në të vërtetë do të jetë një spektakël vetëlëvdues-mobilizues, plot ngjyra, shkëlqim dhe […]

Continue Reading

Spektakël në stadium nga tifozët e Besiktasit. Video

Ekipi turk i Besiktas mbrëmjen e djeshme ka marrë një fitore shumë të rëndësishme ndaj gjermanëve të RB Leipzigut. Besiktas  fitoi me rezultatin 2-0, ndërsa një meritë të padiskutueshme për këtë sukses kanë tifozët që kanë dhuruar një atmosferë të jashtëzakonshme. Nuk kishte tifoz në “Vodafone Arena” që mos kërcente nga gëzimi ndërsa lojtarët kundërshtarë […]

Continue Reading

Neymar dhuron spektakël përballë Marcelos/ Video

Futbollisti më i shtrenjtë në botë tregon edhe një herë përse ai meriton këtë titull duke dhuruar spektakël në një ndeshje epike të volejbollit me këmbë, shkruan tabloidi britanik “The SUN”. Lojtari më i shtrenjtë në botë së bashku me shokun e skuadrës tek Paris Saint-Germain, Dani Alves kanë dhuruar spektakël në dhomat e zhveshjes […]

Continue Reading

Admir Murataj në arrati, policia i ve prangat kopshtarit për spektakël.

Një person i gjunjëzuar dhe me duart e prangosura në pjesën e pasme qëndron me fytyrë nga muri në oborrin e një shtëpie. Pesë efektivë të maskuar pozojnë për një foto. Dy prej tyre vështrojnë nga aparati fotografik. Të tjerët në sfond, të armatosur rëndë. Pamja prej kartoline është bërë në Prezë, në shtëpinë e […]

Continue Reading